Mateřská škola
Slatiňany
Mateřská škola Slatiňany, okres Chrudim
Mateřská škola Slatiňany, okres Chrudim

Pohádky a Písničky jedou za zvířátky

Kdy: 10. 4. 2024 7:00 - 12:00

Kde: Záchranná stanice Pasíčka

Pohádky a Písničky jedou za zvířátky 1

Děti z Pohádkové a Písničkové třídy navštíví Záchrannou stanici Pasíčka. Ve stř. 10.4.2024. Odjezd od MŠ je v 7.00 hod, návrat ve 12.00 hod. Děti, které jdou po obědě si prosím vyzvedněte ve 12.30 hod. Dětem s sebou dejte vhodné oblečení na ven, batůžek s pitím v uzavíratelné lahvi a malou dobrotu.

Typ akce: ostatní (akce pro děti)

Touto cestou bychom Vás rádi požádali o materiální příspěvek : KRMIVO PRO ZVÍŘATA. Jako je například : Slunečnice, kukuřice, ječmen, oves, pšenice, těstoviny, rýže, luštěniny, vaječné krmné směsi, ovesné vločky, sušené ovoce, ořechy, proso, krmná směs pro hlodavce, krmná směs pro ptáčky na krmítko, lojové koule, mražené kuřecí a králičí maso, kočičí a psí masové konzervy a granule či jiné pamlsky, vitamíny pro savce, vejce, dětské piškoty. Budeme velice rádi za jakoukoliv materiální pomoc k  záchraně zvířat. Předem děkujeme.

Další informace

Adresa místa konání

Záchranná stanice Pasíčka, Bor u Skutče

Časová náročnost

Doba trvání: 5 hodin

Organizátor

Mateřská škola Slatiňany, okres Chrudim
nahoru

Projekty